Опори для парників і рослин

17.06.2021

 

Для правильного розвитку рослин на ранній стадії зростання, буде потрібна допомога у вигляді опори. Використовуючи для цього композитні матеріали, ви зможете не тільки підкріпити їх, але і перетворити свій город або ж парник, в доглянуте і оригінальне місце для вирощування рослин.

 

Опори для рослин, радимо ставити якомога швидше-краще до посадки. Це дозволить рослинам вільно проростати і навчатися витися навколо підпор.

Опори для парників і рослин

 

Для теплиць і парників з метою отримання опори для рослин, можна скористатися різними композитними дугами і кілочками, які мають безліч переваг і все більше набирають свою популярність:

  • Композитні опори зможуть прослужити вам до 50 років;
  • Композитний матеріал, не підвладний до появи іржі і гниття;
  • Така опора не зможе травмувати рослину;
  • Вологостійкий;
  • Має високу міцність;
  • Легка вага матеріалу, сприяє спрощення в установці. 

 

Арматура пластикова для парників

 

Для посилення необхідних властивостей, в пластикову арматуру додаються спеціальні композити. Найбільш підходящі композити для створення опори парників і рослин, є скловолокно (полімер). Чим більше його в складі, тим дорожче коштує матеріал.

 

Склопластикові арматура для парника

 

Стеклопластиковая (полимерная) арматура, создана как лучшая замена арматуре из стали. Такая арматура: прочная и надежная; не склонна к появлению коррозии; легкая по весу и цена довольно-таки приемлемая. Благодаря таким преимуществам, вы сможете сэкономить не только деньги, но и время. 

Опора для витких рослин

 

Спочатку розберемося, що таке в’юнкі рослини. Кучеряві рослини-це трав’янисті або ж дерев’янисті рослини, які при зростанні прагнуть вгору і здатні обвивати стеблом. Таким рослинам для опори, буде потрібно щільний матеріал. Підтримка важлива для всіх витких рослин у вашому саду – від гороху або бобів до клематисів і троянд – і сила підтримки, яку ви надасте, буде залежати від ваших рослин, які ви вирощуєте. Як підпірки, можна використовувати більш товсті по діаметру кілочки, які будуть сприяти зростанню рослин вгору. Опори забезпечать міцну структуру стебла і сприятимуть ефективному зростанню.

Купити композитні опори для рослин

 

Ви зробили правильний вибір, якщо вирішили придбати або замовити опори для рослин в магазині REBAR, який знаходиться в Україні, в м Дніпро та м.Київ. На сайті Ви можете ознайомитися з широким асортиментом товару від виробника і ціною за метр обраного вами вироби.

Для Вас товар: 

  • Можна користуватися в різній довжині;
  • За приємною вартості; 
  • Оснащений спеціальною фурнітурою для фіксації в теплиці;
  • Розроблено з урахуванням ваших побажань.