Поліетиленова будівельна плівка для фундаментів

17.06.2021

 

Правильна підземна гідроізоляція – основа всієї конструкції. Якщо ви пропустите цей момент, ви можете значно скоротити термін експлуатації всього будинку. Поліетиленова будівельна плівка-зможе вам успішно допомогти в створенні гідро- і пароізоляції. Її легкість та гнучкість, створюють ідеальну комбінацію з основним матеріалом конструкції, що важливо при закладці фундаменту.

Плівка для захисту фундаменту

При будь-якому будівництві, основним завданням є захист будови від руйнівного впливу води та інших рідин на конструкцію.

Для збільшення терміну експлуатації споруди, необхідна міцна гідроізоляція. Плівки буде мало для того, щоб створити сильний захист. Тому, застосовується вона суто як одна з найважливіших складових захисного шару

Гідроізоляційна плівка для фундаменту

 

Гідроізоляційна плівка, підходить як для будови житлових, так і для промислових будівель. Товщина такої мембрани, повинна залежати від передбачуваного навантаження будови. Перевагою плівки для вологоізоляції, є простота і швидкість укладання. Також, її висока пластичність, дозволяє плівці вільно розтягуватися по всій ширині будівельної конструкції і цим забезпечити надійну гідроізоляцію від грунтових і талих вод.

Плівка ПВХ для гідроізоляції фундаменту

 

ПВХ плівка-призначена для гідроізоляції і зможе забезпечити монолітний захист фундаменту. Відрізняється вона своєю високою стійкістю до механічних впливів і має термін служби більше 30 років. Ідеально підходить для приватних будинків, або ж для невисоких будівель. Така плівка, допоможе вам вирішити проблеми, з якими стикаються в будинках: вогкість в підвальному приміщенні; цвіль; неприємний запах; незначне підтоплення та інші.

Купити плівку для гідроізоляції фундаменту

 

Якщо Вам необхідно придбати плівку для гідроізоляції фундаменту, пропонуємо ознайомитися з кращим в Україні асортиментом товару від виробника, в магазині REBAR, який розташований в м. Дніпро та м.Київ. Не виходячи з дому, ви також зможете ознайомитися з асортиментом плівки на сайті, де вказані ціни за метр.

Для Вас товар:

  • Можна користуватися в необхідній довжині;
  • Представлений за приємною вартістю;
  • Розроблено з урахуванням всіх побажань.