Політика конфіденційності

Хто ми

Завод композитної арматури REBAR

Наша адреса сайту: http://www.rebar.com.ua.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також IP-адрес відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізувати рядок створеної з Вашої адреси email ( “хеш”) може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті Вашого коментаря.

форми контактів

куки

Якщо Ви залишаєте коментар на нашому сайті, Ви можете включити збереження Вашого імені, адреси email і веб в кукі. Це робиться для  зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у Вас є обліковий запис на сайті і Ви ввійдете в неї, ми встановимо тимчасовий кукі для визначення підтримки куки браузером, кукі не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті  браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька кукі з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, кукі з настройками екрану – рік. Якщо ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису кукі входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий кукі, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредаговані Вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про Вас, використовувати кукі, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за Вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у  є обліковий запис і Ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

З ким ми ділимося Вашими даними

Ми не передаємо дані третім особам.

Як довго ми зберігаємо Ваші дані

Якщо Ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати наступні коментарі автоматично, замість розміщення їх в чергу на схвалення.

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб також може бачити і змінювати цю інформацію.

Які у вас права на Ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо Ви залишали коментарі, то є можливість запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про Вас, включаючи надані Вами дані. Також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілями безпеки.

Куди ми відправляємо Ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

Ваша контактна інформація

Використовується виключно менеджером для підтвердження заявок і замовлень. Ми не передаємо Ваші контакти третім особам.